+38 (095) 022-30-32, +38 (098) 022-30-33

Помощь для больных наркотической зависимостью.

Наркоманія в Україні офіційно визнана захворюванням. Сьогодні це одна з найнебезпечніших хвороб, провоцируемая вживанням шкідливих речовин.

Якщо наркозалежний чоловік не лікується, то з часом його хвороба прогресує і набуває хронічної форми. Часто наркоманія призводить до тяжких і незворотних наслідків, і в цьому випадку потрібна професійна допомога.

У нас Ви можете викликати додому допомогу, професійна бригада наркологів, які зроблять все можливе, щоб нормалізувати стан хворого. Зрозуміло, про повне одужання говорити неможливо, для цього пацієнта необхідно ізолювати, лікування наркозалежних має проходити в спеціальних умовах.

Необхідно відзначити, що якщо у наркомана ломка або передозування, то він знаходитися в дуже небезпечному стані і впоратися без професійної допомоги дуже складно.

Що входить в лікування наркоманії?

детоксикація;
реабілітація пацієнта на стаціонарі;
проходження послереабілітаціонной програми.
Стабілізувати самопочуття - це ще не означає вилікувати.

Реабілітація наркозалежних - це тривалий процес, мало просто нормалізувати стан пацієнта, необхідно повністю повернути його в нормальному житті, стабілізувати психологічний стан. Провести лікування в домашніх умовах майже нереально, так як в домашній обстановці складно створити необхідну атмосферу і налаштувати людини на одужання. Необхідно повністю ізолювати наркозалежного від того середовища, яка може хоч найменшим чином провокувати на прийом наркотичних речовин.

Тому реабілітація наркоманів повинна проходити в стаціонарних і ізольованих умовах, де спеціально навчені люди допоможуть подолати бар'єр і полегшити одужання наркозалежного.

 

Read magazines online free
Заказать звонок