+38 (095) 022-30-32, +38 (098) 022-30-33

prednaznachenie

Що входить в реабілітацію і ресоціалізацію наркозалежних? Перш за все, програма спрямована на те, щоб повернути раніше наркозалежних людей до звичної, нормального життя.

Програма ресоціалізації включає в себе покрокове зміна світогляду, які в результаті прийому наркотичних речовин було спотворено. Даний етап дуже важливий для людей, які пройшли через наркологічну залежність, так як дозволяє адаптуватися видужали людині в сучасному суспільстві. Програма з реабілітації та ресоціалізації включає в себе кілька пунктів - це культурний розвиток, соціально-психологічна адаптація і т.д.

Наша програма базується саме на наданні допомоги наркозавімим в можливості змінити свою поведінку. Реабілітація наркозалежних в Україні доступна для кожного бажаючого. Наші фахівці готові допомогти кожному, позбутися наркотичної залежності і почати нове життя.

Анонімне лікування наркоманії дозволить повернутися до нормального життя, стати повноправним членом суспільства. Наші фахівці вже не перший рік займаються лікуванням наркозалежних людей і зуміли досягти високих результатів.

 Наш центр лікування наркоманії працює за програмою включає в себе чотири стадії:
 

Перша: Предреабілітаціонная

 

Спонукання залежного і його родичів на проходження реабілітаційного процесу;
Тривалість цього моменту залежить від виникнення бажання у пацієнта пройти лікування за програмою реабілітації нашого центру. На цьому етапі ми вважаємо особоважной складової нашої роботи застосування особистісного підходу до кожного хто звернувся до нас.

 

Друга: Реабілітаційна

 

Пацієнта привозять в один з наших реабілітаційних центрів розташованих як на території України так і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя;
Проводять ознайомлення з правилами перебування і розпорядком дня.
На час лікування створюють середу в якій відсутні проблеми, негативні емоції і стреси;
Співробітниками нашого реабілітаційного центру проводиться постійна робота по сприянню і допомоги залежному оцінити, усвідомити проблеми, які з'явилися в результаті впливу його залежності;
Протягом усього лікування залежний отримує всю необхідну підтримку і допомогу в боротьбі з недугою;
Наші фахівці допомагають залежним навчиться звертатися за допомогою і приймати її, справлятися з життєвими проблемами, стресами без вживання психологічно активних речовин;
Співробітники центру використовують методики індивідуального підходу до розкриття особистісних проблеми,
які можуть перешкодити реабілітантами повернутися до життя без залежності

 


Третя: Ресоціалізація

 


Реабілітантів перевозять ізреабілітаціонного центру Вквартіре яка розташована в центрі міста, де створені умови для психологічної адаптації до навколишнього світу (соціуму);
Також на цьому етапі пропонується пройти курси і освоїти нову професію.

 

Четверта: Амбулаторна

 

По завершенню програми всім учасникам пропонується безкоштовне амбулаторне супровід і після -реабілітаціонное супровід до якого входить допомога в оформленні документів, отриманні освіти, влаштування на роботу, вирішення житлового та інших питань.

Read magazines online free
Заказать звонок